SPA proceduros
SPA procedūros
Į pradžia

SPA procedūros

NETRADICINĖS MASAŽŲ TECHNIKOS

VEIDO FITNESS (FORMUOJANTIS) MASAŽAS

Fitness technologija veidui – tai alternatyva mezoterapijos, įvairių injekcijų ir plastinių veido operacijų šalininkams. Metodika ideali esant komplikacijoms po trišakio nervo pažeidimų, esant nejudriems veido raumenims, veido asimetrijai, gilioms raukšlėms, pagurklio profilaktikai.

Masažo technika pagrįsta specialisto ir kliento darbu. Klientas mokinamas atlikti eilę pratimų veido raumenims stiprinti.

Metodikos privalumai:

 • galimybė visiškai formuoti veidą ir blokuoti amžiaus pokyčius veide;
 • metodikoje naudojamos krūtinės patempimo technologijos;
 • stiprus pokytis jau po I – os procedūros;
 • kaklo raumenų tonuso pagerinimas;
 • veido ovalo koregavimas ir stiprinimas, dvigubo pagurklio naikinimas, veido spalvos gerinimas;
 • poodinių audinių atsinaujinimas, kraujotakos, limfotakos ir mikrocirkuliacijos pagerinimas;
 • gaivumo pojūtis, nuovargio ir streso raukšlių panaikinimas;
 • naudinga klausai, regėjimui, psichologinės būklės gerinimui;
 • galimybė spręsti veido raumenų problemas ir veido raumenų asimetriją pooperaciniu laikotarpiu.

CHI NEI TSANG-DAO VIDAUS ORGANŲ MASAŽAS

Chi nei tsang-dao - masažo pavadinimas kinų kalboje reiškia: „Chi“ – energija, o „nei tsang“ – vidaus organai.

Mūsų kūne energija teka ypatingais kanalais bei meridianais, kurie susikerta pilvo srityje. Įvairiausi faktoriai įtakoja energijos tekėjimo sutrikimus, o tai iššaukia vidaus organų intoksikaciją, visokiausias sąaugas ir mazgus pilvo ertmėje. Tokių sutrikimų metu dažniausiai išsibalansuoja vidaus organo normali kraujotaka ir tada pradeda vystytis uždegiminiai procesai bei ligos.

Būtent Chi nei tsang–Dao vidaus organų masažas padeda pašalinti toksinus, energijos tekėjimo sąstingį, atstato normalią vidaus organų kraujotaką, tirpdo blokus ir mazgus, įgalina pašalinti iš kūno negatyvias emocijas. Šis masažas tinka turint problemų su šlapimo pūsle, vidurių užkietėjimu, netaisyklinga laikysena, skausmais nugaros srityje, su potencijos išlaikymu vyrams, skrandžio, kasos, tulžies, plonojo ir storojo žarnyno meridianų patologijai ir t.t. Svarbiausia – masažas padeda sukaupti energiją pagrindiniame mūsų energetiniame centre – apatiniame „Dan tian“, kuris randasi pilvo ertmėje per trijų pirštų plotį žemiau bambos šalia kūno svorio centro. Mes jame saugome energiją, kurią generuojame, surenkame ir įsisaviname iš išorinių šaltinių. Kinų medicinoje teigima – kuomet „Dan tian“ pripildytas, energija „Chi“ teka į dvylika meridianų, kurių kiekvienas susietas su konkrečiu vidaus organu. Todėl „Dan tian“ yra visos kūno energetinės sistemos pagrindas.

AROMATERAPINIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS

Aromaterapinis tailandietiškas masažas – tai minkštų sūpuojančių bei pasyvių judesių, taškinio masažo, refleksologijos ir energetikos kombinacija, taip pat pasyvi Jogos forma. Masažo dėka atveriami audiniai, pratempiami raumenys, tonizuojami vidaus organai, padidinama gyvybinė energija, pasiekiama gili relaksacija. Tajų masažas atpalaiduoja, atgaivina bei papildo energija abu – ir masažuojamąjį, ir masažuotoją.
Šis masažas padeda harmoningai vystytis Jūsų kūnui, atveria Jūsų jausmingumą ir intuiciją.

TALANDIETIŠKAS MASAŽAS (AUTORINĖ DR. PICHEST BOONTHUMME METODIKA)

Tajų arba tailandietiškas masažas veikia ne žmogaus raumenų sistemą, o jo energetines zonas: biologiškai aktyvius taškus ir meridianus. Autorinė Dr. Pichest Boonthumme Tajų masažo metodika pasižymi ypatinga masažo schemų sąsaja su kūno energetinių meridianų sistema ir tuo, kad konkrečios masažo schemos parenkamos kiekvienam individualiai, prieš tai diagnozavus žmogaus kūno problemas. Šio masažo pagrindas – gyvybinės energijos cirkuliacija kūne. Toks masažas padeda atsikratyti įtampos, subalansuoti emocinę būklę, visiškai patenkina kūno judesio ir tempimo poreikį, padeda įveikti stresą, be to, suteikia visapusišką atsipalaidavimą.

Masažas rekomenduojamas, esant: galvos ir kaklo, nugaros raumenų skausmams; antsvoriui; miego sutrikimams; apatijai, nerimui, blogai nuotaikai; virškinimo problemoms, apetito sutrikimams; psichinio ir neurologinio pobūdžio problemoms; bendriems reumatinio pobūdžio uždegimams; visų svarbiausių sąnarių ar raumenų negalavimams; kitoms kūno problemoms spręsti.

152 VISO KŪNO AJURVEDINIO MASAŽO JUDESIAI (autorinė Europos Ajurvedos asociacijos generalinio koordinatoriaus Amadio Bianchi metodika).

Šio masažo, kurį sudaro 152 surikiuoti judesiai, teikiami privalumai:

 • papildantis elementas kūno psichofizinio disbalanso profilaktikai;
 • grynai fiziniame lygmenyje  ̶  suteikia kūnui lankstumą, gerina kraujo apytaką, aktyvina gyvybines organizmo jėgas vadinamuosiuose „mirusiuose” taškuose, kurie linkę netekti jautrumo;
 • veikia liaukas, atpalaiduoja ir skatina toksinų pasišalinimą.

Stuburo paspaudimai padeda atblokuoti, pagydyti ar padaryti elastingesnį patį stuburą, jo slankstelius, kremzlines plokštes ir raiščius.

Didelis dėmesys skiriamas pėdoms, nes jose esama daugybė jautrių zonų ir taškų, kurie atliepia įvairias kūno dalis, įskaitant ir vidaus organus.

Įvairūs masažavimo judesiai kojoms ir dubeniui skirti raumenų atpalaidavimui ir drenavimui, sąnarių tempimui, o tempimo judesiai skirti dubens atblokavimui.

Tarp pilvui ir krūtinės ląstai skirtų judesių charakteringiausi yra žarnyno masažavimo judesiai, padedantys sutvarkyti žarnyną.

Sprandui skirti judesiai padeda pašalinti įvairius negalavimo tipus: pykinimą, galvos svaigimą, galvos skausmą, tiesioginę nejautrą sprando srityje.

KŪNO FORMAS DAILINANTIS MASAŽAS „GARŠAN“

Šis ajurvedinis anticeliulitinis masažas skirtas norinčioms padailinti kūno linijas ar atsikratyti celiulito, sustangrinti odą po gimdymo ar numetus svorio.

Masažą sudaro trys pagrindinės dalys:

 • Anticeliulitinis masažas, atliekamas su specialiomis pirštinėmis. Šioje dalyje masažas atliekamas be aliejaus, masažo judesiai – stiprūs ir intensyvūs. Visa tai aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus.

 • Kūno įtrynimas „Garšan“ žolelių aliejumi: visas kūnas įtrinamas iš įvairių žolelių mišinio pagal ajurvedinę receptūrą specialiai sukurtu aliejumi. Šioje dalyje labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitiniu poveikiu pasižyminčio aliejaus įtrynimas. „Garšan“ aliejus padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.

 • Veido masažas: nuramina, atstato pavargusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvina ląstelių regeneraciją, pagerina kraujotaką, atjaunina bei nuskaistina veido odą ir ją tonizuoja.

SHANTI NUGAROS MASAŽAS

Senovės Indijos masažų technika garsi visame pasaulyje. Juk žmogus nuo seno ieško būdų, kaip nuslopinti skausmą, atgaivinti kūną ir atpalaiduoti protą. Indiški masažai visada skyrė daug dėmesio nugarai ir centrinei nervų sistemai.

Ajurvedinio nugaros masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema.

AJURVEDINIS ATPALAIDUOJANTIS RELAKSACINIS MASAŽAS

Tai yra viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Šis masažas reikalingas stresuojantiems, daug dirbantiems, greitai nuvargstantiems ir sunkiai užmiegantiems.

Lėti, platūs ir švelnūs glostomieji masažo judesiai, aliejaus ir smilkalų kvapas, žvakės ir raminanti muzika nukelia į ramybės ir palaimos oazę. Be to, masažo metu naudojamas giliai į odą įsiskverbiantis juodųjų sezamų sėklų aliejus minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio ir atsparumo, neleidžia nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Masažo metu pasiekiama gili ramybė, pailsi, ypač atsipalaiduoja raumenys ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka, sušvelninami peršalimo simptomai.

GALVOS IR PĖDŲ MASAŽAS

Galva – viena iš svarbiausių kūno dalių. Galvos masažas aktyvina nervų sistemos veiklą, šalina įtampą, kelia nuotaiką, gerina savijautą, taip pat skatina plaukų augimą.

Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl rūpintis jomis būtina. Pėdose gausu nervų ląstelių, susijusių su visais organais, todėl šis masažas greitai ir efektyviai stiprina ir atstato organizmą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį bei tingulį.

Masažas skirtas: pavargusiems po dienos ar nemigos nakties, jaučiantiems apatiją, pasiilgusiems aktyvaus ritmo, geros nuotaikos ir žvalaus ūpo.

MAŽŲJŲ „DAINUOJANČIŲ“ DUBENŲ (GARSO) MASAŽAS

Šis masažas padeda mums atnaujinti ir sustiprinti mūsų natūralią vibraciją, atrasti ir saugoti vidinę harmoniją. Subtili himalajietiškų dubenų vibracija skatina mūsų energetinių kamščių atlaisvinimą. „Dainuojančių“ dubenų sukeliamos vibracijos dėka mes galime atkurti savo natūralią harmoniją, mobilizuoti mūsų regeneracines savybes ir įvesti mūsų protą į gilios meditacijos būseną. Dubenų garsas ir vibracija aplink mus ir mumyse kuria šventą erdvę.

RAINDROP MASAŽAS

Šis masažas − tai unikali atpalaiduojanti procedūra, subalansuojanti energinį ir fizinį organizmo stuburą, pasitelkiant visatos energiją ir terapinės klasės eterinių aliejų esencijas bei jų unikalias kompozicijas. Tai energinis masažas, padedantis išlaikyti sveiką nugarą, stiprinantis imuninę sistemą, balansuojantis viso organizmo gyvybines funkcijas.

Procedūros metu naudojami 9 terapiniai eteriniai aliejai. Eteriniais aliejais stimuliuojami pėdų refleksiniai taškai (Vita Flex metodika), po to ant nugaros tam tikra tvarka iš aukštai kaip iš dangaus krintantis lietus lašinami (Raindrop – lietaus lašai) ir, naudojant senovinę lakotų genties indėnų gydymo energija metodą effleurage, įmasažuojami kelių rūšių eteriniai aliejai, kurie lengvai prasiskverbia į odą bei raumenyną, pasklinda per kūną, todėl kūnas giliai stimuliuojamas be didelio spaudimo ar jėgos panaudojimo.

APARATINĖS KOSMETOLOGIJOS PROCEDŪROS

Oxy O2 oksibrazija-oksigenacija ir dermomasažinis vakuumas

Deguonis teikia gyvybę ir energiją kiekvienai gyvai ląstelei. Sumažėjus deguonies lygiui, susilpnėja organizmo imuninė sistema. Senėjimo procesas susijęs su tuo, kad odos ląstelės gauna mažesnį deguonies kiekį.

Aparatinės kosmetologijos procedūrų metu grynasis deguonis, spaudžiamas dviejų atmosferų slėgio, patenka į giliuosius odos sluoksnius iki pat ląstelių membranos. Procedūrų metu naudojami unikalūs kosmetiniai preparatai, kurie sugeba pereiti per tarpląstelinę medžiagą.

Šios procedūros atliekamos aparatu Oxy Life, griežtai kontroliuojant deguonies spaudimą.

Oxy O2 oksibrazija-oksigenacija – tai odos valymas, deguoninis maitinimas ir koncentratų įvedimas. Odos valymo funkciją atlieka fiziologinio tirpalo lašelių srautas, skleidžiamas stipriu oro slėgiu. Aparatas koncentruoja deguonį ir įpurškia į odą, taip aprūpinamos odos ląstelės gyvybiškai svarbiu deguonimi, pagerinamas regeneracijos procesas. Ši procedūra yra ypatingai efektyvi jautriai, tonuso netekusiai ir negyvybingai odai. Rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kursą, 1 procedūra per savaitę.

Oxy O2 dermomasažinis vakuumas – tai visiškai neinvazinis ir saugus metodas celiulito mažinimui, liekninimui bei jungiamojo audinio atkūrimui. Procedūros metu gerinamas kraujo ir limfos tekėjimas, o dermos sluoksnio mikromasažas gerina audinių regeneraciją, elastingumą ir stangrina odą. Procedūros ypač tinkamos turintiems antsvorio ir celiulitą. Rekomenduojama atlikti 1 procedūrą per savaitę.

Led fotodinaminė šviesos terapija

LED (Light emitting diode) fotodinaminė šviesos terapija  ̶  tai procedūra, aktyvinanti odos ląstelių funkcijas, skleidžiant intensyvų ir siaurą šviesos spektrą. Veikimu panaši į fotosintezę, kurios metu augalas, sugerdamas saulės šviesą, paverčia ją į maisto energiją. Ši terapija yra viena iš neagresyvių technologijų, kuri gali būti sėkmingai naudojama skatinant kolageno sintezę odoje, mažinant raukšles, šalinant pigmentines dėmes, taip pat ypač efektyviai galima naudoti Akne gydymui.

Odos ploto dalį veikiant atitinkamomis šviesos bangomis (atitinkamu bangų ilgiu ir dažniu) matoma šviesa prasiskverbia pro odos sluoksnius ir jų nepažeisdama veikia dermą, jos ląsteles. Šviesos energijos veikiami fibroblastai ima didinti kolageno ir elastino gamybą, taip pat gerėja ir mitybiniai bei kvėpavimo ląsteliniame lygmenyje ryšiai, taip pat gerėja kraujotaka odoje. Vizualiai oda pakinta, pakyla, gerėja jos tonusas, mažėja raukšlėtumas, gerėja odos spalva  ̶  gaunamas odos jauninimo efektas.

LED fototerapija taikoma:

 • efektyviam odos jauninimui;
 • raukšlių mažinimui;
 • randų mažinimui;
 • po nudegimų ar neigiamo saulės poveikio;
 • prieš pigmentaciją, hiperpigmentaciją, odos spalvai, skaistumui;
 • nervinės įtampos mažinimui;
 • skysčių sankaupų mažinimui;
 • strijoms, celiulitui, lieknėjimui;
 • odos stangrumui grąžinti;
 • bėrimų ir uždegimų mažinimui (akne, rozacca);
 • mažina poras, reguliuoja odos riebalavimąsi;
 • odos raudoniui, kuoerozei, teleangiektacijoms mažinti;
 • odos streso naikinimui;
 • plaukų slinkimui stabdyti;
 • mažina skausmą, ramina, gerina bendrą organizmo imunitetą.

HOLISTINĖS VEIDO PROCEDŪROS

Rūgštinė procedūra 30/50. REGIMA kosmetika

Tai visų tipų odai tinkanti gilaus veido odos šveitimo procedūra, turinti daug poveikių, vienas kurių yra odos atsisluoksniavimas ir pleiskanojimas, o po to papildomai suteikiamas gydymas ir odos atjauninimas.

Procedūra turi daugiafunkcinį poveikį: gydo, atjaunina, šviesina odą, mažina pigmentines dėmes ir randus, pasižymi antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

Procedūrą sudaro: odos valymas, betarpiškai rūgštinė procedūra, rūgšties neutralizavimas ir odos atstatymas.

Rūgštinė procedūra 30/50 su veido kauke ir kaklo masažu. REGIMA kosmetika

Tai visų tipų odai tinkanti gilaus veido odos šveitimo procedūra, turinti daug poveikių, vienas kurių yra odos atsisluoksniavimas ir pleiskanojimas, o po to papildomai suteikiamas gydymas ir odos atjauninimas.

Procedūra turi daugiafunkcinį poveikį: gydo, atjaunina, šviesina odą, mažina pigmentines dėmes ir randus, pasižymi antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

Procedūrą sudaro: odos valymas, betarpiškai rūgštinė procedūra, rūgšties neutralizavimas ir odos atstatymas, veido kaukė ir kaklo masažas.

Holistinis veido masažas

Holistinis veido masažas – tai rankų ir minties prisilietimas. Rankos atlieka atpalaiduojančius masažo judesius, o masažuotojo mintys susikoncentruoja ties liečiamu žmogumi. Tai metodika, kuri apjungia įvairias tiek rytietiškų, tiek vakarietiškų masažų technikas. Holistinis masažas nedalina žmogaus kūno į atskiras dalis, o veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Štai todėl masažas ir vadinamas holistiniu.

Holistinio veido masažo metu masažuojama nugara, rankos, kojos, pėdos ir veidas. Fizinio kūno lygmenyje dingsta susikaupusios raumenų įtampos, trukdančios tinkamai kraujotakai ir limfotakai. Eterinio kūno lygmenyje yra veikiami žmogaus meridianai (energetiniai kanalai), todėl masažas padeda išlaisvinti susidariusius energetinius blokus. Norint paveikti astralinį kūną, reikia tuo patikėti!

Šio masažo rezultatas  ̶̶  lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas, šviečiantis veidas ir laimingos akys.

Harmonizuojantis veido masažas (su žolelių pintomis ar gintaro akmenukais)

Masažo metu efektyviai pašalinama įtampa kaklo ir pečių zonoje, koncentruotais judesiais tonizuojami veido raumenys, veikiama akių ir lūpų zona. Ausų, delnų, pėdų masažas nuraminti centrinę nervų sistemą, Ypatingas dėmesys skiriamas meridianų išsidėstymui. Taip harmonizuojamas visas kūnas.

Masažo metu naudojant šiltas žolelių, turinčių gydomųjų ir atpalaiduojančių savybių, pintas šiluma su visomis pintose esančiomis naudingomis savybėmis yra perduodamos žmogaus kūnui.
Masažui naudojant gintaro akmenukus subalansuojami energijos procesai žmogaus organizme, nes iš gintaro išsiskiriantys neigiami jonai skatina energijos apykaitą, stimuliuoja biologiškai aktyvius taškus.

Jutiminė veido procedūra (individualiai parenkama procedūra)

Procedūros pradžioje atliekamas lengvas galvos, kojų ir rankų masažas. Po to atliekamas veido ir viršutinės nugaros dalies masažas. Procedūros metu naudojamas įvairių rytietiškų ir vakarietiškų masažo metodų bei švelnaus fascijų stimuliavimo technikos derinys.

Procedūros pabaigoje pagal poreikį parenkama veido kaukė.

Kontaktai

Adresas:
Kęstučio a. 8-1
20130 Ukmergė
Lietuva
Gaukite kryptį
Telefonas:
+37065026777
El.paštas:

Darbo laikas

II-V 10:30-17:00
VI 10:00-14:00