Paslaugos
Paslaugos
Į pradžia

KŪNO HARMONIZAVIMAS

(paremtas gyvybinės energijos principais)

HOLISTINIS KŪNO HARMONIZAVIMAS

Kūno harmonizavimas yra holistinė praktika, kviečianti tyrinėti kūną iš vidaus per prisilietimą, kvėpavimą, balsą, vaizdinius. ir sudaryti erdvės pokyčiui visuose asmenybės sluoksniuose – kūne, prote, jausmuose. Darbas su kūnu remiasi supratimu, kad kūnas savyje talpina istorijas, emocinę atmintį ir tai įtakoja ląstelių funkcionalumą.


Holistinio kūno harmonizavimo metu kūno įtampos ir blokai gali tirpti, atsistatyti ląstelių procesai, atsiranda galimybė užgniaužtoms emocijoms išeiti iš kūno. Taip atsiranda daugiau darnos savyje ir su kitais. Vystosi atsparumas stresui.


Holistinis kūno harmonizavimas – tai rankų ir minties prisilietimas. Rankos atlieka kūną atpalaiduojančius judesius, o specialisto mintys susikoncentruoja ties liečiamu žmogumi. Tai metodika, kuri apjungia įvairias tiek rytietiškas, tiek vakarietiškas kūno subalansavimo technikas, specialisto parenkamas individualiai konkrečiam žmogui. Šis metodas nedalina žmogaus kūno į atskiras dalis, sistemas, o veikia kaip vientisa, harmoninga visuma. Štai todėl tai ir vadinama holistiniu kūno harmonizavimu.


Fizinio kūno lygmenyje dingsta susikaupusios raumenų įtampos, trukdančios tinkamai kraujotakai ir limfotakai. Eterinio kūno lygmenyje yra veikiami žmogaus meridianai (energetiniai kanalai), todėl padedama išlaisvinti susidariusius energetinius blokus. Norint paveikti astralinį kūną, reikia tuo patikėti!

Rezultatas  ̶̶  lengvas, pailsėjęs, harmoningas kūnas, šviečiantis veidas ir laimingos akys.

INDIVIDUALI MEDITAVIMO IR EMOCIJŲ PALEIDIMO PRAKTIKA

Ši praktika ̶ tai susimąstymas, pasinėrimas į savo mintis, susikaupimo būsena, leidžianti fiziškai atsipalaiduoti, atsiriboti nuo aplinkos, pasiekti mąstymo maksimumą. Tai metodas, kurio dėka protas gali būti išlaisvintas nuo pašalinių minčių, emocijų ir kitų išorinių trikdžių, slopsta emocijos, apima ramybė, atsiranda intuityvus, gilusis tikrovės suvokimas. Sustiprinamas organizmo energetinis potencialas ir imuninės sistemos gebėjimas priešintis ligoms – stiprinamos vidinės mūsų organizmo gydymo galios.

Gebėjimas paleisti emocijas yra visiems įgimtas gebėjimas. Tačiau augdami pradedame laikytis savo nuomonės, jausmų ir įsitikinimų, pamirštame paleidimo gebėjimą ir bandome neteisingai tvarkytis su savo jausmais: juos slepiame savyje, reiškiame arba bandome nuo jų pabėgti. Todėl atsiranda vidinių įtampų, negatyvių jausmų ir minčių, visa tai įtakoja mūsų nuotaiką, sveikatą (nes negatyvios emocijos dažnai kaupiamos kūne, vidaus organuose), santykius su artimaisiais, gebėjimą dirbti ir siekti savo tikslų. Emocijų paleidimo technika mes vėl prisimename šį natūralų paleidimo gebėjimą ir sąmoningai jį nukreipiame į tas savo gyvenimo sritis, kuriose norime pozityvių pokyčių.

KŪNO HARMONIZAVIMAS MAŽŲJŲ „DAINUOJANČIŲ“ DUBENŲ (GARSO) PAGALBA

Subtili himalajietiškų dubenų vibracija skatina mūsų energetinių kamščių atlaisvinimą. „Dainuojančių“ dubenų sukeliamos vibracijos dėka mes galime atkurti savo natūralią harmoniją, mobilizuoti mūsų regeneracines savybes ir įvesti mūsų protą į gilios meditacijos būseną. Dubenų garsas ir vibracija aplink mus ir mumyse kuria šventą erdvę.

KŪNO IR VEIDO PRIEŽIŪRA

AJURVEDINĖ VISO KŪNO PRIEŽIŪRA KERALA

Tai vienas iš populiariausių tradicinių indiškų kūno priežiūros būdų. Nėra nė vienos kūno vietos (pradedant kojų piršteliais ir baigiant ausimis), kuri nebūtų pamaloninta šios kūno priežiūros metu.

KERALA padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, kūnas jaučia palengvėjimą ir ramybę. Raumenų skaidulos tampa elastingesnės, geriau įsisavinamas deguonis, gerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Taip pat puikiai veikiama ir sąnarių sistema: gerėja aprūpinimas krauju, stiprėja sausgyslės ir raiščiai, mažėja patinimai.

KERALA skirta ne tik kūnui, bet sielos palaimai. Tai harmoningas, balansuojantis, absoliučiai visiems tinkantis, vidinį balansą dovanojantis kūno priežiūros būdas  ̶  nesvarbu, ar esi per daug pavargęs, ar per daug apatiškas. Tie, kas labai įsibėgėję, bus nuraminti, o tie, kam niekas neįdomu  ̶  gaus tonuso.

152 AJURVEDINIAI VISO KŪNO PRIEŽIŪROS JUDESIAI (autorinė Europos Ajurvedos asociacijos generalinio koordinatoriaus Amadio Bianchi metodika)

Šių 152 surikiuotų kūno priežiūros judesių teikiami privalumai:

  • papildantis elementas kūno psichofizinio disbalanso profilaktikai;
  • grynai fiziniame lygmenyje  ̶  suteikia kūnui lankstumą, gerina kraujo apytaką, aktyvina gyvybines organizmo jėgas vadinamuosiuose „mirusiuose” taškuose, kurie linkę netekti jautrumo;
  • veikia liaukas, atpalaiduoja ir skatina toksinų pasišalinimą.

Judesiai nugaros srityje padeda padaryti elastingesne visą nugarą, atblokuoti patį stuburą, jo slankstelius, kremzlines plokštes ir raiščius.

Didelis dėmesys skiriamas pėdoms, nes jose esama daugybė jautrių zonų ir taškų, kurie atliepia įvairias kūno dalis, įskaitant ir vidaus organus.

Įvairūs ajurvediniai judesiai kojoms ir dubeniui skirti raumenų atpalaidavimui ir drenavimui, sąnarių tempimui, o tempimo judesiai skirti dubens atblokavimui.

Tarp pilvui ir krūtinės ląstai skirtų judesių charakteringiausi yra judesiai, padedantys sutvarkyti žarnyną.

Sprandui skirti judesiai padeda esant pykinimui, galvos svaigimui, galvos skausmams, sunkumui sprando srityje.

AJURVEDINĖ ANTICELIULITINĖ KŪNO FORMAS DAILINANTI PRIEŽIŪRA „GARŠAN“

Ši kūno priežiūra skirta norinčioms padailinti kūno linijas ar celiulito atveju, sustangrinti odą po gimdymo ar numetus svorio.

Kūno priežiūrą sudaro trys pagrindinės dalys:

  • kūno trynimas specialiomis pirštinėmis stipriais ir intensyviais judesiais. Visa tai aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus.
  • kūno įtrynimas „Garšan“ žolelių aliejumi: visas kūnas įtrinamas iš įvairių žolelių mišinio pagal ajurvedinę receptūrą specialiai sukurtu aliejumi. „Garšan“ aliejus padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.
  • veido priežiūra: nuramina, atstato pavargusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvina ląstelių regeneraciją, pagerina kraujotaką, atjaunina bei nuskaistina veido odą ir ją tonizuoja.

AJURVEDINĖ ATPALAIDUOJANTI VISO KŪNO PRIEŽIŪRA

Ši kūno priežiūra reikalinga stresuojantiems, daug dirbantiems, greitai nuvargstantiems ir sunkiai užmiegantiems.

Lėti, platūs ir švelnūs glostomieji judesiai, aliejaus ar smilkalų kvapas ir raminanti muzika nukelia į ramybės ir palaimos oazę. Naudojamas giliai į odą įsiskverbiantis aliejus minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio ir atsparumo, neleidžia nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Rezultatas: pasiekiama gili ramybė, pailsi, ypač atsipalaiduoja raumenys ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka, sušvelninami peršalimo simptomai.

AJURVEDINĖ KOMPLEKSINĖ VEIDO IR DEKOLTĖ SRITIES (VEIDAS-GALVA-KAKLAS-PEČIAI-DEKOLTĖ) PRIEŽIŪRA

Mūsų veidas, akys ir kaklas parodo, kas mes tokie ir kaip mes jaučiamės. Todėl pats laikas atstatyti išsibalansavusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvinti ląstelių regeneraciją, pagerinti kraujotaką, atjauninti ir nuskaistinti veido odą bei ją tonizuoti.

Veidas: ajurvedinė technika padeda jauninti, skaistinti veido odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagerinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą, atstatyti suglebusią veido odą.


Kaklas-pečiai-dekoltė: mūsų savijautos veidrodis ne tik veidas, bet ir visa jį supanti visuma – kaklas, pečiai, dekolte. Atpalaiduojami nuovargio ir įtampos nualinti raumenys; gerėja bendra kraujotaka, retai prižiūrimos sritys įdrėkinamos aliejumi, pagerinama odos būklė, oda tampa elastingesnė, akivaizdžiai pajaunėja, nuskaistėja


Galva: gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinamą; atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną.

AJURVEDINĖ ATSTATOMOJI NUGAROS PRIEŽIŪRA (NUGARA, KAKLAS, PEČIAI, MENTYS)

Atstatomosios nugaros priežiūros dėka ypatingai efektyviai atpalaiduojami įsitempę nugaros raumenys, persitempęs kaklas, sukietėjęs sprandas, įsitempę įstrižais-išilgai nugaros raumenys, atidaromos „surakintos“ mentys. Taip iš esmės atstatoma laikysena, pagerinama bendrą žmogaus savijauta, raumenų tonusas.


Jau po kelių seansų pamatysite nuostabius rezultatus: tai yra geriausia prevencija dirbantiems ilgai su kompiuteriu ar sėslų darbą.

AJURVEDINĖ NUGAROS PRIEŽIŪRA SHANTI

Žmogus nuo seno ieško būdų, kaip atgaivinti kūną ir atpalaiduoti protą. Todėl visada reikalinga skirti daug dėmesio nugarai ir centrinei nervų sistemai.

Tam ir skirta ši nugaros priežiūra: atpalaiduojami nugaros raumenys, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema.

GALVOS IR PĖDŲ PRIEŽIŪRA

Švelniais pirštų judesiais aktyvinama nervų sistemos veikla, šalinama įtampa, pakeliama nuotaika, gerinama bendra savijautą, taip pat skatinamas plaukų augimas.

Pėdose gausu nervų ląstelių, susijusių su visais organais, todėl  aktyvuojant pėdose esančius marmos taškus balansuojamos došos, padedama įveikti nuovargį bei tingulį, greitai ir efektyviai stiprinamas bendras organizmo tonusas.

Ši priežiūra skirta: pavargusiems po dienos ar nemigos nakties, jaučiantiems apatiją, pasiilgusiems aktyvaus ritmo, geros nuotaikos ir žvalaus ūpo.

KŪNO PRIEŽIŪRA SU ETERINIAIS ALIEJAIS

Tai unikali atpalaiduojanti procedūra, pasitelkiant visatos energiją ir eterinių aliejų esencijas bei jų unikalias kompozicijas, subalansuojanti energinį ir fizinį organizmo stuburą, padedanti išlaikyti sveiką nugarą, stiprinanti imuninę sistemą, balansuojanti viso organizmo gyvybines funkcijas.

Procedūros metu naudojami 9 terapiniai eteriniai aliejai. Eteriniais aliejais stimuliuojami pėdų refleksiniai taškai (Vita Flex metodika), po to ant nugaros tam tikra tvarka iš aukštai kaip iš dangaus krintantis lietus lašinami (Raindrop – lietaus lašai) ir, naudojant senovinę lakotų genties indėnų organizmo stiprinimo  energija metodą effleurage, nugaros plote paskirstomi kelių rūšių eteriniai aliejai, kurie lengvai prasiskverbia į odą bei raumenyną, pasklinda per kūną, todėl kūnas giliai stimuliuojamas be didelio spaudimo ar jėgos panaudojimo.

Geros savijautos namai  Ingantė          
Registracija ir informacija kt. klausimais -  tik telefonu ar el. paštu

BUTIKAS Ingantė
Dėl apsilankymo Butike teirautis tel. ar el. paštu

Kontaktai

Adresas:
Kęstučio a. 8-1
20130 Ukmergė
Lietuva
Gaukite kryptį
Telefonas:
+37065026777
El.paštas:

Darbo laikas

I-V dirbame
VI-VII nedirbame