Paslaugų kainos
SPA procedūros
Į pradžia

NETRADICINĖS MASAŽŲ TECHNIKOS

HAVAJŲ MASAŽAS

Havajų masažas – tai Lietuvoje retas ir vienas iš pačių giliausių ir subtiliausių masažų, kurį galima palyginti su meditacija ar kitais dvasiniais potyriais. Havajiečių šamanų išmintis teigia, kad tai ateities masažas iš tolimos praeities.

Havajų masažas sujungia dviejų mistinių senovės Havajų gydomųjų tradicijų mokymus – Kahunų techniką ir Lomi-lomi masažą. Kahunų technika – tai apeiginis ritualas, kuris buvo praktikuojamas senovės Havajų šventyklose. Vieną iš seniausių masažo būdų – Lomi-Lomi masažą, dar vadinamą gydančiojo prisilietimo masažu, – praktikuoja Havajų išminčiai. Havajų masažą

Masažo poveikis: aktyvina kraujotaką; limfodrenažinis poveikis; aktyvina nervų sistemos savireguliacinius mechanizmus; didina raumenų paslankumą, atpalaiduoja visą kūną; maitinančiai ir energizuojančiai veikia ląstelių ir energetiniame lygmenyje; šalina stresą.

AROMATERAPINIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS

Aromaterapinis tailandietiškas masažas – tai minkštų supuojančių bei pasyvių judesių, taškinio masažo, refleksologijos ir energetikos kombinacija, taip pat pasyvi Jogos forma. Masažo dėka atveriami audiniai, pratempiami raumenys, tonizuojami vidaus organai, padidinama gyvybinė energija, pasiekiama gili relaksacija. Tajų masažas atpalaiduoja, atgaivina bei papildo energija abu – ir masažuojamąjį, ir masažuotoją.

Šis masažas padeda harmoningai vystytis Jūsų kūnui, atveria Jūsų jausmingumą ir intuiciją.

REIKI MASAŽAS

Reiki masažas – tai visatos gyvybinės jėgos energija. Masažas padeda grąžinti dvasinę pusiausvyrą, vidinę ramybę, minčių ir nuotaikų skaidrumą, atstato bendrą energetiką.

RUSIŠKAS ŽOLINIS MASAŽAS

Rusiškas žolinis masažas – taip pat dar vadinamas ajurvediniu masažu. Senovinės medicinos išmintis buvo pritaikyta praktikoje. Motina Gamta augalus apdovanojo ypatingomis savybėmis, o dabar siūlo mums tai kaip dovaną – įneša į mūsų gyvenimą ypatingą sveikatą, grožį, džiaugsmą, harmoniją.

Masažuojama karštais lininiais maišeliais, pripildytais ryžių, grikių, perlinių kruopų ir įvairių žolelių mišiniu, parenkamu individuoaliai kiekvienam masažuojamajam. Šis mišinys pasižymi gydomosiomis galiomis, o šiluma švelniai paskleidžiama po visą kūną.

Rusiškas žolinis masažas stiprina imuninę sistemą, atpalaiduojančiai ir gydančiai veikia sąnarius, turi anticeliulitinį poveikį, taip pat veikia kaip antidepresantas: sumažina dvasios tuštumo, proto sumaišties pojūtį, normalizuoja miegą.

HEMOLIMFODRENAŽAS

Šio masažo metu specifinis poveikis skiriamas ne tik limfinei sistemai, bet ir visai veninei bei tarpląstelinio skysčio sistemoms. Masažo metu kryptingai veikiant kiekvieną sistemą sprendžiamos specifinės jų problemos (venų išsiplėtimas, imuniteto susilpnėjimas, limfostazė, pažeistas audinių ir ląstelių maitinimas, amžiaus ir patologinis odos išsausėjimas ir t.t.). Po hemolimfodrenažo sustiprėja imunitetas, skatinamas skysčių išsiskyrimas, sumažėja įvairūs patinimai, pasinaikina skysčio sąstovis audiniuose ir raumenyse, suaktyvėja deguonies pasisavinimo audiniuose procesas, taip pat histamino ir kitų produktų susidarymas, aktyvėja parasimpatinė sistema (sumažėja širdies susitraukimų dažnis, arterinis spaudimas).

Veido hemolimfodrenažas įgalina pasiekti puikius rezultatus, kovojant su kuperoze, odos išsausėjimu ir ankstyvuoju senėjimu, audinių ir raumenų elastingumo sumažėjimu. Sumažinant veido odos suglebimą pasiekiamas ryškus liftingo efektas.

CHIROMASAŽAS

Chiromasažas – tai įvairių efektyvių europietiškų ir rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiro praktikos ir kineziologijos sintezė. Raumenų nuovargio problemos, toksinų pašalinimas, raumenų sąstingis ir atonija (suglebimas), patinimai (pabrinkimai), nelankstumas, osteochondrozė, artritas, artrozė ir, aišku, celiulitas bei viršsvoris – tai dar nepilnas problemų, kurios per palyginus trumpą laiką visiškai išsprendžiamos, sąrašas.

Antro lygio chiromasažas skirtas giluminiam raumenų atpalaidavimui: padedama panaikinti veido raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažnti esamas raukšles, atstatyti veido kontūrą.

Trečiame chiromasažo lygyje nauji masažo būdai skirti mimikos ir senatvės raukšlėms, veido ovalo atstatymui.

CHI NEI TSANG-DAO VIDAUS ORGANŲ MASAŽAS

Chi nei tsang-dao - masažo pavadinimas kinų kalboje reiškia: „Chi“ – energija, o „nei tsang“ – vidaus organai.

Mūsų kūne energija teka ypatingais kanalais bei meridianais, kurie susikerta pilvo srityje. Įvairiausi faktoriai įtakoja energijos tekėjimo sutrikimus, o tai iššaukia vidaus organų intoksikaciją, visokiausias sąaugas ir mazgus pilvo ertmėje. Tokių sutrikimų metu dažniausiai išsibalansuoja vidaus organo normali kraujotaka ir tada pradeda vystytis uždegiminiai procesai bei ligos.

Būtent Chi nei tsang–Dao vidaus organų masažas padeda pašalinti toksinus, energijos tekėjimo sąstingį, atstato normalią vidaus organų kraujotaką, tirpdo blokus ir mazgus, įgalina pašalinti iš kūno negatyvias emocijas. Šis masažas tinka turint problemų su šlapimo pūsle, vidurių užkietėjimu, netaisyklinga laikysena, skausmais nugaros srityje, su potencijos išlaikymu vyrams, skrandžio, kasos, tulžies, plonojo ir storojo žarnyno meridianų patologijai ir t.t. Svarbiausia – masažas padeda sukaupti energiją pagrindiniame mūsų energetiniame centre – apatiniame „Dan tian“, kuris randasi pilvo ertmėje per trijų pirštų plotį žemiau bambos šalia kūno svorio centro. Mes jame saugome energiją, kurią generuojame, surenkame ir įsisaviname iš išorinių šaltinių. Kinų medicinoje teigima – kuomet „Dan tian“ pripildytas, energija „Chi“ teka į dvylika meridianų, kurių kiekvienas susietas su konkrečiu vidaus organu. Todėl „Dan tian“ yra visos kūno energetinės sistemos pagrindas.

TALANDIETIŠKAS MASAŽAS (AUTORINĖ DR. PICHEST BOONTHUMME METODIKA)

Tajų arba tailandietiškas masažas veikia ne žmogaus raumenų sistemą, o jo energetines zonas: biologiškai aktyvius taškus ir meridianus. Autorinė Dr. Pichest Boonthumme Tajų masažo metodika pasyžymi ypatinga masažo schemų sąsaja su kūno energetinių meridianų sistema ir tuo, kad konkrečios masažo schemos parenkamos kiekvienam individualiai, prieš tai diagnozavus žmogaus kūno problemas. Šio masažo pagrindas – gyvybinės energijos cirkuliacija kūne. Toks masažas padeda atsikratyti įtampos, subalansuoti emocinę būklę, visiškai patenkina kūno judesio ir tempimo poreikį, padeda įveikti stresą, be to, suteikia visapusišką atsipalaidavimą.

Masažas rekomenduojamas, esant: galvos ir kaklo, nugaros raumenų skausmams; antsvoriui; miego sutrikimams; apatijai, nerimui, blogai nuotaikai; virškinimo problemoms, apetito sutrikimams; psichinio ir neurologinio pobūdžio problemoms; bendriems reumatinio pobūdžio uždegimams; visų svarbiausių sąnarių ar raumenų negalavimams; kitoms kūno problemoms spręsti.

KŪNO FORMAS DAILINANTIS MASAŽAS „GARŠAN“

Šis ajurvedinis anticeliulitinis masažas skirtas norinčioms padailinti kūno linijas ar atsikratyti celiulito, sustangrinti odą po gimdymo ar numetus svorio.

Masažą sudaro trys pagrindinės dalys:

 • Anticeliulitinis masažas, atliekamas su specialiomis pirštinėmis. Šioje dalyje masažas atliekamas be aliejaus, masažo judesiai – stiprūs ir intensyvūs. Visa tai aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį bei „degina” riebalus.

 • Kūno įtrinimas „Garšan“ žolelių aliejumi: visas kūnas įtrinamas iš įvairių žolelių mišinio pagal ajurvedinę receptūrą specialiai sukurtu aliejumi. Šioje dalyje labai svarbu stiprus ir gilus anticeliulitiniu poveikiu pasižyminčio aliejaus įtrynimas. „Garšan“ aliejus padeda iš organizmo pašalinti toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą labiau elastingą.

 • Veido masažas: nuramina, atstato pavargusios veido odos pusiausvyrą, suaktyvina ląstelių regeneraciją, pagerina kraujotaką, atjaunina bei nuskaistina veido odą ir ją tonizuoja.

SHANTI NUGAROS MASAŽAS

Senovės Indijos masažų technika garsi visame pasaulyje. Juk žmogus nuo seno ieško būdų, kaip nuslopinti skausmą, atgaivinti kūną ir atpalaiduoti protą. Indiški masažai visada skyrė daug dėmesio nugarai ir centrinei nervų sistemai.

Ajurvedinio nugaros masažo metu atpalaiduojami nugaros raumenys, mažinami chroniški skausmai, skatinama kraujo cirkuliacija, mažėja susikaupusi įtampa, raminama nervų sistema.

AJURVEDINIS ATPALAIDUOJANTIS RELAKSACINIS MASAŽAS

Tai yra viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje. Šis masažas reikalingas stresuojantiems, daug dirbantiems, greitai nuvargstantiems ir sunkiai užmiegantiems.

Lėti, platūs ir švelnūs glostomieji masažo judesiai, aliejaus ir smilkalų kvapas, žvakės ir raminanti muzika nukelia į ramybės ir palaimos oazę. Be to, masažo metu naudojamas giliai į odą įsiskverbiantis juodųjų sezamų sėklų aliejus minkština, drėkina odą, tolygiai paskirsto šilumą, suteikia jai blizgesio ir atsparumo, neleidžia nusausėti, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda išvengti pirmalaikio senėjimo.

Masažo metu pasiekiama gili ramybė, pailsi, ypač atsipalaiduoja raumenys ir stiprėja visas organizmas, mažėja stresas, įtampa, gerėja nuotaika ir darbingumas, sumažėja galvos ir raumenų skausmas, gerėja rankų ir šąlančių kojų kraujotaka, sušvelninami peršalimo simptomai.

GALVOS IR PĖDŲ MASAŽAS

Galva – viena iš svarbiausių kūno dalių. Galvos masažas aktyvina nervų sistemos veiklą, šalina įtampą, kelia nuotaiką, gerina savijautą, taip pat skatina plaukų augimą.

Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žeme, nuolat mus nešiojančios, todėl rūpintis jomis būtina. Pėdose gausu nervų ląstelių, susijusių su visais organais, todėl šis masažas greitai ir efektyviai stiprina ir atstato organizmą. Pėdose esantys marmos taškai balansuoja došas, padeda įveikti nuovargį bei tingulį.

Masažas skirtas: pavargusiems po dienos ar nemigos nakties, jaučiantiems apatiją, pasiilgusiems aktyvaus ritmo, geros nuotaikos ir žvalaus ūpo.

MAŽŲJŲ „DAINUOJANČIŲ“ DUBENŲ (GARSO) MASAŽAS

Šis masažas padeda mums atnaujinti ir sustiprinti mūsų natūralią vibraciją, atrasti ir saugoti vidinę harmoniją. Subtili himalajietiškų dubenų vibracija skatina mūsų energetinių kamščių atlaisvinimą. „Dainuojančių“ dubenų sukeliamos vibracijos dėka mes galime atkurti savo natūralią harmoniją, mobilizuoti mūsų regeneracines savybes ir įvesti mūsų protą į gilios meditacijos būseną. Dubenų garsas ir vibracija aplink mus ir mumyse kuria šventą erdvę.

APARATINĖS PROCEDŪROS

Mezoterapija su deguonimi Oxy Life aparatu

Deguonis teikia gyvybę ir energiją kiekvienai gyvai ląstelei. Sumažėjus deguonies lygiui, susilpnėja organizmo imuninė sistema. Senėjimo procesas susijęs su tuo, kad odos ląstelės gauna mažesnį deguonies kiekį.

Aparatinės procedūros metu grynasis deguonis, spaudžiamas dviejų atmosferų slėgio, patenka į giliuosius odos sluoksnius iki pat ląstelių membranos. Procedūrų metu naudojami unikalūs kosmetiniai preparatai, kurie sugeba pereiti per tarpląstelinę medžiagą.

Deguonies mezoterapija be injekcijų atliekama aparatu Oxy Life, griežtai kontroliuojant deguonies spaudimą.
 

Deguonies mezoterapijos pagalba atliekami šie kursai:

 • mimikos ir amžiaus raukšlelių;

 • ankstyvojo senėjimo ir pigmentinių dėmių;

 • aknės ir seborėjos;

 • po spuogų likusių randelių ir kitų pakitimų;

 • anticeliulitinis;

 • nuo strijų;

 • stangrinantis, drėkinantis.
   

Rekomenduojamas 6-12 procedūrų kursas.

VEIDO PROCEDŪROS

Rūgštinė procedūra 30/50. REGIMA kosmetika

Tai visų tipų odai tinkanti gilaus veido odos šveitimo procedūra, turinti daug poveikių, virnas kurių yra odos atsisluoksniavimas ir pleiskanojimas, o po to papildomai suteikiamas gydymas ir odods atjauninimas.

Procedūta turi daugiafunkcinį poveikį: gydo, atjaunina, šviesina odą, mažina pigmentines dėmes ir randus, pasižymi antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

Procedūrą sudaro: odos valymas, betarpiškai rūgštinė procedūra, rūgšties neutralizavimas ir odos atstatymas.

Rūgštinė procedūra 30/50 su veido kauke ir kaklo masažu. REGIMA kosmetika

Tai visų tipų odai tinkanti gilaus veido odos šveitimo procedūra, turinti daug poveikių, virnas kurių yra odos atsisluoksniavimas ir pleiskanojimas, o po to papildomai suteikiamas gydymas ir odods atjauninimas.

Procedūta turi daugiafunkcinį poveikį: gydo, atjaunina, šviesina odą, mažina pigmentines dėmes ir randus, pasižymi antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu.

Procedūrą sudaro: odos valymas, betarpiškai rūgštinė procedūra, rūgšties neutralizavimas ir odos atstatymas, veido kaukė ir kaklo masažas.

Koreguojantis arba gilusis veido valymas

Šią procedūrą sudaro pradinis odos būklės įvertinimas, valymas,eksfoliacija (mirusių ląstelių pašalinimas), porų valymas, veido masažas, gydomoji kaukė ir odos drėkinimas.

Procedūros paskirtis ir rezultatas: šio gydymo metu sprendžiamos specifinės veido odos problemos – odos suskilinėjimas, dehidratacija, šalinamos mažos odos raukšlės ir kiti matomi veido odos pažeidimai. Po procedūros oda švytės švara. Tai nuostabus gydymas kiekvienam, turinčiam ne tokią puikią odą.

SPA veido valymas

Stresą šalinanti veido procedūra, apimanti švelnią eksfoliaciją (mirusių ląstelių pašalinimą), lengvą veido, kaklo ir pečių juostos masažą, gydomąją kaukę ir odos drėkinimą.

Procedūra Aroma ekspertas

Tai stulbinamo poveikio procedūra. Procedūros metu naudojami augaliniai koncentratai, pagal pareikį parenkama masažo technika ir ekspertų sukurta kaukė, pritaikyta kiekvienam odos tipui.

Veido dermabrazija

Mikrodermabrazija – tai neinvazinė procedūra, leidžianti maksimaliai spręsti daugybę dermatologinių ir estetinių problemų: vystančiai odai prižiūrėti, dėl amžiaus atsiradusioms ir mimikos raukšlėms gydyti, pigmentacijos, post–acne ir kitoms odos problemoms spręsti.

Mikrodermabrazijai yra naudojami mikrokristalai, kurie, veikiami slėgio, šlifuoja arba pašalina viršutinį epidermio (paviršinio odos sluoksnio) sluoksnį, o švelnus vakuuminis veido masažas akimirksniu suteikia „liftingo“ efektą ir stimuliuoja kraujo padavimą į odos paviršių, skatinantį naujo kolageno ir elastino formavimąsi. Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros – pagerėja odos spalva, odos paviršius tampa lygesnis, oda atrodo pailsėjusi ir atjaunėjusi.

Drėkinanti ir gaivinanti tailandietiška procedūra veidui

Rytiečiai jau nuo seno naudojamasi žolelių, vaisių bei kitų natūralių ingridientų ypatingomis savybėmis, siekdami atgaivinti, pamaitinti bei natūraliai regeneruoti savo veido odą.

Šią Tajų veido procedūrą sudaro:

 • veido odos nuvalymas bei nušveitimas natūraliu žolelių šveitikliu;

 • natūralaus tailandietiško molio kaukė bei taškinis veido masažas, ne tik stimuliuojantis kraujotaką ir padedantis sumažinti veido odos raukšleles, bet ir atpalaiduojantis bei šalinantis įtampą.

Kontaktai

Adresas:
Kęstučio a. 8-1
20130 Ukmergė
Lietuva
Gaukite kryptį
Telefonas:
+37065026777
+37062175640
El.paštas:

Darbo laikas

II-V 10.00-17.00
VI 9:00-14:00